Holandsko Bez poplatků. Řidič VZV-Moderní E-shopy a sklady-Bez poplatků- Zabezpečeno ubytování a přeprava v NL

OTTO Work Force

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
do 12 € na hod. + bonusové příplatky-podle zařazení a praxe-týdenní mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce s vysokozdvižným vozíkem v logistických centrech. Vyžaduje se průkaz na vedení VZV - nemusí být platný, ale praxe na vysokozdvižném vozíku nebo HEF je nutná. PŘEŠKOLENÍ NA VZV V NIZOZEMSKU.
Atraktivní plat, přítomnost pracovního koordinátora na místě a příjemná pracovní atmosféra!
Nástupy ihned na dlouhodobě nebo po dohodě.
Získejte praxe v zahraničí a získejte bohaté zkušenosti do životopisu ze zahraničí.
Práce v mladém, dynamickém kolektivu, kde je zastoupení i slovenských a českých pracovníků.

PRO ZJEDNODUŠENÍ A ZRYCHLENÍ REGISTRAČNÍHO PROCESU A VYŘÍZENÍ PRÁCE, registrujeme UCHAZEČE pouze ONLINE - emailovou komunikací.
OSOBNÍ KONZULTACE V pobočce JE MOŽNÁ POUZE NA ZÁKLADĚ předem dohodnutém telefonické domluvě V ČASE OD 9,00 DO 16,00 V PRACOVNÍCH DNECH.
BEZ dohodnutí termínu NELZE KLIENTY vybavit kapacitních důvodů.

PRO VÍCE INFORMACÍ:
• MOBILE +420 603 488 040 • + 420 603 488 041
Email: [email protected]
Pokud jsou telefonické linky obsazené, napište sms nebo email s požadavkem a ozveme se vám ihned jak to bude možné.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nizozemsko - registraci na daňovém úřadě v Nizozemsku
  • platové ohodnocení v souladu se zákoníkem práce v Nizozemsku
  • ubytování zajištěno v našich vlastních ubytovnách, kde je nepřetržitá služba
  • cesta do práce a z práce zajištěna
  • vyplácení týdenní mzdy
  • plné zdravotní pojištění
  • poskytujeme Vám kompletní poradenství a příručku OTTO
  • pracovní smlouva se podepisuje přímo v Čechách
  • organizujeme společné odvozy do Nizozemska
  • během celé doby Vaší práce v zahraničí je tu pro Vás asistenční linka
  • uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání při registraci ani po odchodu do Nizozemska
  • Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014 a 2015 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10
  • holandskou sim kartu s kreditem 15 € zdarma

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zprostředkování práce a personální poradenství

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí i v české republice.
Dále pak agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit téměř každou poptávku po zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

ID: 3023323  Datum zveřejnění: 13.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: do 12 € na hod. + bonusové příplatky-podle zařazení a praxe-týdenní mzda