Nizozemsko-Všechny lokality-Nová sezóna od ledna začíná-Moderní E-shop-Skladník -Ubytování a přeprava do práce v NL-Týdenní mzda-Bez poplatků

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
Od 9,5 EUR/hod.Dovolenkové peníze přímo vyplaceny k hodinové mzdě + příplatky za směnnost a práci přes víkend- mzda je určována podle nizozemské legislativy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracuje se v moderně vybavených e-shopech, skladech, velkoskladech pro supermarkety. Převážně se jedná o vyskladňování, etiketování, práce se skenerem, příprava k expedici různého zboží pro světoznámé značky a obchodní centra jako je elektronika, značkové oblečení, drogerie, potraviny, zpracování zeleniny a jiné podle sezóny v různých lokalitách po celém Nizozemsku.
Práce je vhodná pro jednotlivce, páry, skupinky.
Holandská pracovní smlouva je vystavena přímo v Čechách před odjezdem do Holandska.
Ubytování a doprava z ubytování do zaměstnání je zajištěna.
Práce v kolektivu kde je zastoupení českých i slovenských pracovníků

Vyřízení práce je kompletně bezplatné.

Zašlete nám svůj životopis na email [email protected] a my Vám obratem zašleme všechny potřebné informace jak postupovat, abyste se mohli zaměstnat v Nizozemsku.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÍ DNY:
od 09:00 do 11:00
od 13:00 do 16:00
Tel. číslo: + 420 603 488 040 / +420 603 488 041
(v případě nedostupnosti napište sms nebo e-mail a my se Vám obratem ozveme)
Email: [email protected]

Pro zkvalitnění služeb uchazečům a vyhrazení si přiměřeného časového prostoru pro uchazeče JE NUTNÉ SE NA OSOBNÍ KONZULTACE OBJEDNAT PŘEDEM telefonicky nebo emailem. Bez potvrzeného termínu na osobní konzultaci nelze uchazeče vybavit osobně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jsme jedna z největších pracovních agentur v Nizozemsku, která je na trhu již více než 20 let, proto vám umíme zajistit práci v různých regionech.
Garance profesionality a znalosti v oblasti personálního poradenství.
Týdenní mzda.
Přímá holandská pracovní smlouva se podepisuje v Čechách před odjezdem do Holandska.
Ubytování je zajištěno.
Zabezpečené dopravní prostředky z ubytování do zaměstnání v rámci Holandska
Koordinátor v místě ubytování a na pracovišti.
Výška platu je v souladu s platnou legislativou v Nizozemsku.
Registraci BSN (daňové číslo) v Nizozemsku vyřizuje zaměstnavatel po příjezdu do Holandska bezplatně.
Registraci na povinné zákonné zdravotní pojištění v Nizozemsku vyřizuje zaměstnavatel po příjezdu do Holandska bezplatně.
Poradenství ohledně možností vycestování do Holandska (agentura nehradí cestovní náklady)

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou holandské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Holandska a do Německa, působí na trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 7000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014/15 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Nizozemský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita a chuť pracovat !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: +420603488040, +421918934461
E-mail: poslat životopis
ID: 3758511  Datum zveřejnění: 14.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.