Servisní technik v Polsku/Техніка обслуговування в Польщі

OTTO Work Force

Místo práce
Varšava, Polsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
bezkonkurenční plat 30000,- Kč Brutto a sociální balíčky;/зарплата: 30000 крон валових + соціальний пакет;

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s opravou elektronických zařízení?
Zkušenosti s opravou zařízení jako mobilní počítač, skenery ?

У вас є досвід ремонту електронних пристроїв?
Техніки з ремонту, досвід у ремонті пристроїв збору даних та продуктивності (Мобільний комп'ютер, Сканери)
Ви зможете використовувати їх під час роботи за кордоном!

• diagnostika poruch na úrovni modulu;
• výměna mechanických součástí a kompletních elektronických modulů;
• vyladění a aktualizace softwaru;
• testování zařízení po opravě;
• kontrola vydaných zařízení (soulad s číslem IMEI, se zárukou, soulad se skutečným stavem na kartě zařízení určeného k opravě);
• účtování stažených součástí a počtu opravených zařízení;
• vydávání odborných znalostí o vybavení.

ОБЛАСТЬ ОБОВ'ЯЗКІВ
• діагностика несправностей на рівні модуля;
• заміна механічних компонентів та повних електронних модулів;
• налаштування та оновлення програмного забезпечення;
• тестування пристрою після ремонту;
• облік завантажених деталей та кількості відремонтованих пристроїв;
• надання експертизи обладнання.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pracovat v dynamicky se rozvíjející společnosti se zavedeným postavením na trhu moderních technologií;
• příležitost rozvíjet své schopnosti;
• možnosti budování další profesní kariéry ve strukturách společnosti;
• bezkonkurenční plat 30000,- Kč Brutto a sociální balíčky;
• příjemná pracovní atmosféra v dobře koordinovaném týmu.
• ubytování zajištěno

Ми пропонуємо:
• робота в компанії, що динамічно розвивається, з стабільною позицією на ринку сучасних технологій;
• зарплата: 30000 крон валових + соціальний пакет;
• можливість розвивати свої компетенції;
• можливості побудови подальшої професійної кар’єри в структурах компанії;
• приємна атмосфера на роботі в дружньому колективі;
• Проживання.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

MEZINÁRODNÍ HRÁČ NA DYNAMICKY ROZVOJOVÉM TRHU MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ:
• Zaměstnává 14 000 zaměstnanců po celém světě, z toho 800 v Polsku.
• Společnost s rozvinutou technickou způsobilostí - kvalifikace k opravě na nejvyšší úrovni akreditace (včetně oprav základní desky).
• Tvůrce inovativních technologických řešení s vlastním oddělením výzkumu a vývoje.
• Obchodní partner známých světových výrobců, jako jsou Samsung, HTC, Microsoft, Motorola, Nokia, Lenovo, Huawei, Sony.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ
МІЖНАРОДНИЙ ГРАВЕЦЬ ЯКИЙ ДИНАМІЧНО РОЗВИВАЄТЬСЯ В СФЕРІ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:
• Працює 14 000 працівників у всьому світі, з них 800 людей у Польщі.
• Компанія з розвиненою технічною компетентністю - кваліфікація з ремонту на найвищому рівні акредитації (включаючи ремонт материнської плати).
• Творець інноваційних технологічних рішень із власним відділом НДДКР.
• Бізнес-партнер відомих світових виробників.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vzdělání min. střední technické (vítané v oblasti elektroniky);
• zkušenosti s opravou elektronických zařízení (vítány v autorizovaném servisním středisku);
• schopnost testovat, diagnostikovat a opravovat zařízení;
• znalost základů elektroniky a elektrotechniky;
• manuální dovednosti a přesnost;
• počítačové dovednosti;
• schopnost pracovat ve skupině;
• dobrá organizace práce;
• odpovědnost za svěřené úkoly;
• znalost angličtiny (nebo schopnost komunikovat v polštině).

ВИМОГИ
• освіта мінімум технічна середня (ласкаво просимо в галузі електроніки);
• досвід ремонту електронних пристроїв (досвід в авторизованому сервісному центрі);
• можливість перевірки, діагностики та ремонту пристроїв;
• знання основ електроніки та електротехніки;
• ручні навички та акуратність;
• навички роботи з комп’ютером;
• вміння працювати в групі;
• хороша організація роботи;
• відданість і відповідальність за покладені завдання;
• знання англійської мови (або вміння спілкуватися польською мовою ;-)).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

ID: 3764170  Datum zveřejnění: 16.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: bezkonkurenční plat 30000,- Kč Brutto a sociální balíčky;/зарплата: 30000 крон валових + соціальний пакет;