Holandsko-Jumbo Supermarket-Order picker-Moderní E-shop- Zabezpečené ubytování a přeprava do práce v NL-Týdenní mzda. Bez poplatků

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý týden nebo podohodě
Mzdové podmínky (brutto)
13,01 - 13,5 EUR/hod.do 13,01 - € / hodinu brutto + 8 % příplatky na dovolenou - v závislosti na věku a pracovního zařazení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zaměstnání v moderních e-shopech a velkoskladech po celém Holandsku - skladníci pro balení, skladování, vyskladňování výrobků
Práce vhodná i pro páry, skupiny a nevyžaduje se znalost cizího jazyka (přítomnost československého týmu). Nástupy ihned na dlouhou dobu nebo po dohodě.
Získejte praxi a bohaté zkušenosti do životopisu ze zahraničí.
Práce v dynamickém kolektivu, kde je zastoupení českých i slovenských pracovníků.
TÝDENNÍ MZDA !
Odjezd KAŽDÝ TÝDEN !
BEZ ŽÁDNÝCH POPLATKŮ ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ A REGISTRACI !
HOLANDSKÁ PRACOVNÍ SMLOUVA se podepisuje přímo v Čechách.
REGISTRUJTE SE ONLINE A ZÍSKEJTE PRÁCI PŘÍMO Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA!
PRO VÍCE INFORMACÍ:
Pobočka Olomouc: Mobil: +420 603488040, + 420 603488041, [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání či registraci před ani po odchodu do Holandska
  • ubytování a doprava do práce z ubytování je zajištěna
  • koordinátor dostupný na místě ubytování i na pracovišti
  • mobilní aplikace na interní komunikaci My OTTO pro všechny zaměstnance
  • registraci na daňovém úřadě v Holandsku vyřizuje zaměstnavatel bezplatně
  • platové ohodnocení v souladu s platnou legislativou v Nizozemsku
  • vyplácení mzdy každý týden
  • možnost kariérního růstu
  • zákonné zdravotní pojištění
  • holandská pracovní smlouva se podepisuje přímo v Čechách
  • poradenství ohledně cesty do Holandska
  • Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014 a 2015 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10

Informace o náboru

Vážení uchazeči o zaměstnání,
pokud Vás pracovní nabídka zaujala, pro více informací ohledně nabízených pracovních nabídek nás kontaktujte ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech nebo e-mailem. PRO ZJEDNODUŠENÍ A ZRYCHLENÍ REGISTRAČNÍHO PROCESU, registrujeme uchazeče VÝHRADNĚ EMAILEM / ELEKTRONICKY.
NA OSOBNÍ KONZULTACE JE NUTNÉ SE OBJEDNAT TELEFONICKY a domluvit si TERMÍN s personalistou konkrétní pobočky v době od 8:00 DO 16:30 v pracovní dny. BEZ dohodnutí termínu NELZE KLIENTY přijmout z kapacitních důvodů.
Pobočka Olomouc: +420 603 488 040/041, [email protected]

Přidejte si nás na Facebook a dostávejte aktuální informace o pracovních nabídkách. Staňte se naším přítelem : https://www.facebook.com/pages/OTTO-Czech-sro/957446170953628

Dotyčená osoba V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále jen "ZOOOÚ") dávám tímto souhlas společnostem OTTO Czech sro, se sídlem: Palachovo nám. 520/1, 779 00 Olomouc ,IČ: 32 69 17 858 , (dále v textu "Provozovatel") na zpracování osobních údajů poskytnutých elektronicky a / nebo písemně, zejména v rozsahu informací obsažených v zaslaném životopise (dále jen jako "osobní údaje").

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zprostředkování práce a personální poradenství

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovuje zaměstnání v zahraničí i v české republice.
Agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit každou poptávku po zaměstnání.
V roce 2014 vyhrála naše personální agentura první místo v soutěži TOP 10 nejlepší personální agentura roka.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita a chuť do práce !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: +420603488040, +421918934461
E-mail: poslat životopis
ID: 3819141  Datum zveřejnění: 26.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13,01 - 13,5 EUR/hod.do 13,01 - € / hodinu brutto + 8 % příplatky na dovolenou - v závislosti na věku a pracovního zařazení