Nizozemsko-Den Haag-Rijnsburg-Balení zeleniny-Bez jazyka-Týdenní mzda-Ubytování+doprava z/do práce-Bez poplatků-bez karantény-Garantované hodiny

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
12,42 EUR/hod.+ Příplatky za směnnost od 19: 00-23: 00 - 25% 23: 00-05: 00 - 40%

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabídka zaměstnání ve firmě na balení a distribuci zeleniny po celém Holandsku v lokalitě Den Haag, Rijnsburg
Skladování, balení, uskladňování, vyskladňování výrobků
Vzdálenost do Amsterdamu 50 km
Vzdálenost do Den Haag 25 km
Práce je vhodná pro jednotlivce, páry, skupinky.
Holandská pracovní smlouva je vystavena přímo v Čechách před odjezdem do Holandska.
Ubytování a doprava z ubytování do zaměstnání je zajištěna.
Práce v kolektivu kde je zastoupení českých i slovenských pracovníků

yřízení práce je zcela bezplatné.

Pokud máte vážný zájem ucházet se o tento druh zaměstnání, zašlete nám svůj životopis na níže uvedený email a my vám obratem zašleme všechny potřebné informace jak postupovat, abyste se mohli zaměstnat v Nizozemsku. Žádáme uchazeče o důkladné přečtení podmínek zveřejněné pracovní nabídky a zaslaných materiálů, kde se nacházejí všechny informace, které jsou potřebné k celému procesu zaměstnání se v Nizozemsku.
Registrovat UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ LZE VÝHRADNĚ EMAILEM.
OSOBNÍ KONZULTACE na pobočce JE MOŽNÁ POUZE NA ZÁKLADĚ předem dohodnutéhotelefonického OBJEDNÁNÍ NA URČITÝ TERMÍN.
BEZ dohodnutí termínu NELZE KLIENTY odbavit z kapacitních důvodů.
Telefonické hovory přijímáme v následujících časech:
POUZE PRACOVNÍ DNY - od 09:00 do 11:00 nebo od 13:00 do 16:00. V jiném čase hovory nepřijímáme!

PRO VÍCE INFORMACÍ:
Tel. číslo: + 420 603 488 040/ +420 603 488 041
Email: [email protected]

Pokud se vám k nám nedaří dovolat během naší pracovní doby, počkejte prosím 5-15 minut a zkuste to znovu nebo napište sms popř.email - během vyřizování klientů častokrát nemůžeme přijmout hovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání ani za registraci před ani po odchodu do Holandska
Přímá holandská pracovní smlouva s garantovanými hodinami se podepisuje v Čechách před odjezdem do Holandska.
Garantované pracovní hodiny !
Zajištěné ubytování v Nizozemsku
Zabezpečené dopravní prostředky z ubytování do zaměstnání v rámci Holandska
Zabezpečený koordinátor v místě ubytování a na pracovišti
Vyplácení mzdy je každý týden na bankovní účet nebo formou týdenních záloh na bankovní účet
Výška platu je v souladu s platnou legislativou v Nizozemsku
Každý zaměstnanec má po příjezdu do Nizozemska k dispozici vlastní mobilní aplikaci na interní komunikaci se zaměstnavatelem
Registraci BSN (daňové číslo) v Nizozemsku vyřizuje zaměstnavatel po příjezdu do Holandska bezplatně
Registraci na povinné zákonné zdravotní pojištění v Nizozemsku vyřizuje zaměstnavatel po příjezdu do Holandska bezplatně
Poradenství ohledně možností vycestování do Holandska (cestovní náklady si hradí každý sám osobně dle aktuálního ceníku dopravních společností)
Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014 a 2015 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10!

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis na email [email protected] a my Vám obratem zašleme všechny potřebné informace jak postupovat, abyste se mohli zaměstnat v Nizozemsku.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÍ DNY:
od 09:00 do 11:00
od 13:00 do 16:00
Tel. číslo: + 420 603 488 040 / +420 603 488 041
(v případě nedostupnosti napište sms nebo e-mail a my se Vám obratem ozveme)

Pro zkvalitnění služeb uchazečům a vyhrazení si přiměřeného časového prostoru pro uchazeče JE NUTNÉ SE NA OSOBNÍ KONZULTACE OBJEDNAT PŘEDEM telefonicky nebo emailem. Bez potvrzeného termínu na osobní konzultaci nelze uchazeče vybavit osobně.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou holandské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Holandska a do Německa, působí na trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 7000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014/15 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita a chuť pracovat !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: +420588080020
E-mail: poslat životopis
ID: 4150396  Datum zveřejnění: 27.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,42 EUR/hod.