Vychystávač v Nizozemsku-skvělý plat-mnoho společností na výběr-bez poplatků-odjezd ihned-rezervujte si místa!

OTTO Work Force

Místo práce
Venlo, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned nebo po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
12,5 EUR/hod.• Skvělé příplatkové mzdové zvýhodnění (víkendy, svátky, přesčasy) • Mzda vždy včas a vyplácená týdně!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte příjemnou a dobře placenou práci? Jděte pracovat do Nizozemska a začněte pracovat jako vychystávač! Můžete pracovat se širokou škálou produktů – od potravin v Jumbo nebo Albert Heijn přes oblečení od Tommyho Hilfigera nebo Calvin Klein až po knihy, hračky, elektroniku a další.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Podívejte se, co získáte spoluprací s OTTO:
• Vysoká hodinová sazba – dokonce až 12,5 €/h
• Skvělé příplatkové mzdové zvýhodnění (víkendy, svátky, přesčasy)
• Mzda vždy včas a vyplácená týdně!
• Nadstandardní ubytování na místě a doprava do/z práce
• Účast ve věrnostním programu OTTO Reward, ve kterém získáváte body, které můžete vyměnit za skvělé odměny
• Garantovaná pracovní doba – jako jednička na trhu garantujeme, kolik hodin týdně odpracujete!
• Možnost výběru dlouhodobé nebo krátkodobé pracovní nabídky
• Pracovní smlouva podle nizozemských podmínek
• Pojištění zaměstnanců a přístup ke zdravotní péči
• Minimální formality (všechny dokumenty můžete podepsat online)
• Pomoc koordinátorů na místě a Operation Service Center funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
• Možnost nástupu do práce ihned
• Přístup k jazykovým kurzům, online školením a dalším vzdělávacím programům jako FitOTTO nebo Happy OTTO Wish!
• Snadný přístup k Vašemu pracovnímu plánu a výplatním páskám prostřednictvím aplikace myOTTO
• Stabilní zaměstnání – pouze spolehlivé a prověřené společnosti
• Možnost přechodu na přímou smlouvu s firmou, ve které budete pracovat

Informace o náboru

Vybavení práce je kompletně bezplatné a rychlé, bez potřeby osobní návštěvy. Vše řešíme online.
Vycestujte spolu s vašimi budoucími kolegy do Nizozemska. Cestuje se každý týden.
PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÍ DNY
Tel. číslo: + 420 603 488 040/ +420 603 488 041
Email: [email protected]
(V případě nedostupnosti napište sms nebo email a my se vám obratem ozveme)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou holandské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Holandska a do Německa, působí na trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 7000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014/15 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme?
• Dobrá znalost angličtiny
• Řidičský průkaz je vítán

Pokud se vám podmínky líbí a splňujete požadavky, neztrácejte čas! Přihlaste se nyní!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

ID: 4359247  Datum zveřejnění: 21.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.