Nizozemsko-Pracujte jako orderpicker-Značkové oblečení a doplňky!-Nástup možný ihned-Bez poplatků-Doprava a ubytování v NL zajištěno!

OTTO Work Force

Místo práce
Amsterdam, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned nebo po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
12,54 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Více o této práci? Můžete pracovat ve dvou odděleních:
• Vychystávání – procházka se seznamem objednaných produktů a jejich vyzvednutí z regálů (oblečení , doplňky – značkové zboží!)
• Balení – kontrola u počítače, zda je objednávka kompletní a všechny produkty jsou ve správném množství a připraveny k odeslání.

Stačí odeslat přihlášku, náš náborář vám zavolá zpět a zodpoví všechny Vaše dotazy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč se vyplatí začít u nás novou práci?
• Vyděláváte v eurech – až 12,54 € / h
• Do zahraničí můžete vyrazit hned!
• Nemusíte se starat o dopravu do/z práce
• Můžete nám kdykoli zavolat – helpdesk funguje 24/7

A kromě toho také získáte:
• Ubytování v blízkosti práce
• Bezpečná a včasná výplata (týdenní mzda!)
• Bohatý balíček mzdových příspěvků (víkendy, svátky, přesčasy, noční a večerní hodiny)
• Plus smluvně garantovaná pracovní doba!
• Přístup do jídelny, kde si můžete zakoupit teplé jídlo (káva a čaj zdarma, mikrovlnky, lednice)
• Pomoc s vyřízením formalit (vše zařídíme před odjezdem) a nábor na dálku
• Přístup k jazykovým kurzům, online školením a dalším projektům
• Pracovní smlouva za holandských podmínek a pojištění

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis na [email protected] a my vám obratem zašleme všechny potřebné informace jak postupovat, abyste se mohli zaměstnat v Nizozemsku.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÍ DNY
Tel. číslo: + 420 603 488 040/ +420 603 488 041
Email: [email protected]
(V případě nedostupnosti napište sms nebo email a my se vám obratem ozveme)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou holandské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Holandska a do Německa, působí na trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 15000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilitu a motivovanost !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: Pevná linka +420588080020,Mobil +421908795566
E-mail: poslat životopis
ID: 4373078  Datum zveřejnění: 4.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,54 EUR/hod.