Reagujte bez životopisu

Nizozemsko | Příprava salátů a ovocných boxů v Heemskerk | 14,38 EUR/h

OTTO Work Force

Místo práce
Rijnsburg, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
14,38 - 26 EUR/hod.• U nás dostanete přímou nizozemskou pracovní smlouvu • Vůbec žádné poplatky • Práce o víkendech až 26 € na hod. • Příplatky za směnnost a víkendy od 25 % do 100 % • Týdenní příspěvek na dovolenou ve výši 8,33 % navíc k vaší hodinové mzdě • Dotované ubytování a zdarma doprava do práce • Plat na základě nizozemské legislativy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi zdravou stravu? Pracujte na výrobě balených potravin, které budou dodávány do mezinárodních supermarketů a řetězců.

Heemskerk Fresh & Easy vyrábí zdravé, čerstvé a jednoduché potravinové balíčky, jako jsou saláty nebo ovocné boxy. Denně se čerstvé suroviny zpracovávají na chutné produkty. Tyto jsou dodávány do národních a mezinárodních supermarketů a řetězců.

V tomto rodinném podniku se denně zpracovávají čerstvé suroviny na chutná a snadno připravitelná jídla. Jako pracovník ve výrobě nejprve krájíte, perete a třídíte veškerou zeleninu a ovoce. Potom je balíte do boxů a důkladně kontrolujete, zda konečný produkt udržuje vysokou úroveň kvality. Po dokončení všeho připravíte objednávky k odeslání. Takové rozmanité úkoly zajistí, že čas v práci „uplyne“ a určitě nebude nuda!

Nemáte zkušenosti s prací s potravinami? Nevadí – začnete interním školením, během kterého se naučíte všechny procesy!

Práce probíhá od pondělí do neděle na změny (05:45/07:00 do 15:30 a od 15:40 do konce výroby, což vám dává flexibilitu). Za večerní, noční, víkendové směny a přesčasy obdržíte extra příplatek, a po šesti týdnech práce budete mít možnost získat pevný rozvrh.

• Plat: 13,27 EUR Brutto + 8,33% příplatek na dovolenou = 14,38 EUR

Máte zájem? Přihlaste se a připojte se k týmu!

Vyřízení práce je kompletně bezplatné, bez potřeby osobní návštěvy. Vše řešíme online.
PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÍ DNY

Pevná linka : +420 588 080 020
(V případě nedostupnosti napište sms nebo email a my se vám obratem ozveme. Komunikujeme i prostřednictvím Whatsapp)
Mobil číslo: + 420603488040, +420603488041 / +421918934461, + 421908795566,
Email: [email protected] , [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouva podle nizozemských podmínek (zaručené pracovní hodiny)
• Možnost koupit boxy s jídlem vyrobeným v Heemskerk za 1 €!
• Na pracovišti jsou k dispozici koordinátoři, připraveni odpovídat na otázky a pomoci vám vyřešit všechny potenciální problémy. změny rozvrhu
• Skutečně přátelská atmosféra, manažer a zaměstnanci se znají jménem ;-)
• Ubytování na místě a doprava do/z práce jsou zorganizovány - pokud to potřebujete!
• Zcela zdarma nabízíme přístup k aplikaci myOTTO, 24/7 Helpdesk, věrnostní program a mnoho dalších zajímavých projektů pro naše zaměstnance!

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota pracovat manuálně, na změny
Dobrá znalost angličtiny nebo holandštiny – ideální šance na praktický rozvoj vašich jazykových dovedností!
Ochota a motivace plnit si pracovní úkoly
Dochvilnost
Umět jezdit na kole
Řidičský průkaz výhodou
Bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4812518  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,38 EUR/hod.