Reagujte bez životopisu

Nizozemsko | Práce ve skladu s oblečením Tommy Hilfiger, Calvin Klein | 14,65 EUR/h

OTTO Work Force

Místo práce
Venlo, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
14,65 - 26 EUR/hod.• U nás dostanete přímou nizozemskou pracovní smlouvu • Vůbec žádné poplatky • Práce o víkendech až 26 € na hod. • Příplatky za směnnost a víkendy od 25 % do 100 % • Týdenní příspěvek na dovolenou ve výši 8,33 % navíc k vaší hodinové mzdě • Dotované ubytování a zdarma doprava do práce • Plat na základě nizozemské legislativy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíte anglicky a hledáte spolehlivou, stabilní práci v zahraničí? V OTTO máme skvělou nabídku! S námi se nemusíte starat o dopravu, ubytování ani pojištění – poskytujeme kompletní balík služeb a pomoc při organizaci vaší cesty do Nizozemska.

PVH je jedno z největších distribučních center v Evropě, které distribuuje oblečení pro značky Tommy Hilfiger a Calvin Klein. Ve skladu ve Venlo se online zákazníkům a obchodům posílají tisíce balíků.

Co budete dělat? Vaše úkoly budou jednoduché:

Plat: 14,65 EUR/h (13,52 EUR + 8,33% příplatek na dovolenou)

Bonusy za práci o víkendech (50-100%), protože si vážíme vašeho nasazení!
Jedna změna, pohodlné hodiny: 8:00-17:00
Sbírání a balení objednávek
Kontrola kvality produktů – značkové oblečení a doplňky
Příprava zboží k odeslání a nakládání kontejnerů
Máte zájem? Stačí poslat žádost a my vám zavoláme zpět!

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Minimální formality (možnost online náboru)
· Pracovní smlouva dle holandských podmínek – min. 40 hodin práce týdně
· Šance na postup a přechod na přímý kontrakt!
· Aplikace MyOTTO s pracovním rozvrhem, výplatními pásky a FAQ
· Telefonní podpora 24/7 - Operation Service Center
· Přístup do jídelny na pracovišti…
…a to není všechno! Dvakrát ročně se můžete těšit na velký, speciální výprodej!

Informace o náboru

Vyřízení práce je kompletně bezplatné, bez potřeby osobní návštěvy. Vše řešíme online.
PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÍ DNY

Pevná linka : +420 588 080 020
(V případě nedostupnosti napište sms nebo email a my se vám obratem ozveme. Komunikujeme i prostřednictvím Whatsapp)
Mobil číslo: + 420603488040, +420603488041 / +421918934461, + 421908795566,
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota pracovat manuálně, na změny
Dobrá znalost angličtiny nebo holandštiny – ideální šance na praktický rozvoj vašich jazykových dovedností!
Ochota a motivace plnit si pracovní úkoly
Dochvilnost
Umět jezdit na kole
Řidičský průkaz výhodou
Bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4812523  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,65 EUR/hod.