Stavebno-technický dozor - Kraków, Poľsko - poľský jazyk podmienkou

OXA production, s. r. o.

Miesto práce
Krakov, Poľsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 - 3 500 EUR/mesiacvýška mzda na základe skúsenosti a rozsahu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podrobná kontrola prác na stavbe
- kontrola kvality, technologických postupov
- priebežná kontrola prác či je v súlade s aktuálnou RPD resp. PD pre stavebné povolenie
- ústne resp. písomné upozornenie na zistené nedostatky následná kontrola
- reporting objednávateľovi ohľadom harmonogramu resp. postupu práce, vykonaných skúšok, kvalite realizovaných prác atď...

Jedná sa o výstavbu menšej montážnej haly vrátane trojpodlažného vstavku v lokalite Krakow. Súčasťou sú aj nové prípojky, inžinierske siete, spevnené plochy, atď. Doba výstavby vrátane kolaudácie cca 1 rok.
Pracovná doba operatívne podľa potreby (kontrola prác, skúšok)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- znalosťou poľského jazyka PODMIENKOU
- oprávnenie na vykonávanie činnosti v Poľsku výhodou ale nie podmienkou
- anglický jazyk výhodou ale nie podmienkou

Naša spoločnosť sa vyvíja súčasne s potrebami na stavebnom trhu v rámci Slovenska, ale aj mimo jeho hraníc. Osvojili sme si myšlienku, že jedine progresívne prispôsobenie sa potrebám trhu a našim zákazníkom nám zabezpečí dlhodobé udržanie sa medzi stredne-veľkými stavebnými spoločnosťami. V odvetví opláštenia budov a realizácie striech patríme medzi lídrov na Slovenskom trhu. Aktuálne sa snažíme realizovať aj vlastné developerské projekty a rozšíriť naše smerovanie o segment bytovej výstavby.
ID: 4049585  Datum zveřejnění: 1.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac