Sushi Kuchár - Rozvozca

Oyshi Sushi Frauenfeld

Miesto práce
Grabenstrasse 26, Frauenfeld, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
21 EUR/hod.Hodinova mzda Brutto je 23.32 CHF. Vyplacat ju budeme prevodom na ucet.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priprava Sushi, Poké Bowl a Acai Bowl (radi vas to naucime - dolezity je zaujem)
- rozvoz jedal ak je potrebny a nestihaju kurieri
- dodržiavanie hygienickych, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov

- zabezpečíme pracovné povolenie
- pomôžeme pri založení si Švajčiarskeho účtu
- pomôžeme s ubytovanim (ubytovanie si hradí zamestnanec sàm)
- pomôžeme pri založení zdravotného poistenia (povinné, hradí si zamestnanec sàm)
- mesacne vyplácanie mzdy do 4. nasledovneho mesiaca
- pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu

Prijmame jedneho alebo idealne dvoch ludi. Moze to byt par alebo kamarati/kamaratky ktori si chcu v zahranici zarobit alebo zacat v zahranici zit.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské alebo vyssie
Vzdelanie alebo Prax v odbore je výhodou ale nie podmienkou:
- Kuchar
Jazykové znalosti:
- Nemecký jazyk - A1
Vodičský preukaz:
- B
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zaujem pracovat a byt sucastou tymu
- vymyslat nove jedla a snazit sa o zlepsovanie sluzieb
- zručnost
- flexibilita
- samostatnosť

Oyshi Sushi Frauenfeld sa špecializuje na vyrobu a distribuciu Sushi, azijskej a fusion kuchyne. Sme slovensky team. Objednavane jedla pripravujeme cerstve pre restauraciu alebo pre TakeAway. Naša každodenná činnosť je formovaná ľuďmi, ktorí môžu slobodne rozvíjať svoje zručnosti. Nezávislá činnosť a osobitné odborné znalosti každého jednotlivého pracovníka napokon prispievajú k spoločnému úspechu. Želania našich zákazníkov a našich spolupracovníkov nám ležia na srdci. Tento poznatok nás učí otvorene a úprimne poradiť obom stranám.
Ako spoločnosť vdacime za nase specializovane ponuky, predovšetkým motivovaným spolupracovnikom, ktorí dokonale chápu, ako získať našich zákazníkov k verným partnerom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4055905  Datum zveřejnění: 1.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 EUR/hod.