Reagujte bez životopisu

Hľadáme zubného lekára

OZDent s.r.o.

Miesto práce
Zvolen, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 - 12 000 EUR/mesiacPri záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zubných lekárov do našich kliník. ( Bratislava, Banská Bystrica, Zvolen, Detva, Rimavská Sobota, Košice).
Požiadavky od lekárov : poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej odbornej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecializácie, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom a s ohľadom na práva pacienta.
Pri zahraničných licenciách o odbornosti : s vybavením a uznávaním dokladov radi pomôžeme.
Uchádzač o zamestnanie môže byť aj ,,čerstvo,, po ukončení univerzity.
Termín nástupu podľa dohody. Extra výhodné platové podmienky! Danú hornú hranicu sme udávali podľa jedného nášho všeobecného zubára!

príspevok na bývanie, príspevok na šport a relax

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

OZDent s.r.o. bola založená spoločenskou zmluvou a bola zapísaná do Obchodného registra Okresného súdu Banská Bystrica, vložka č. 29595/S dňa 07.04.2016. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia.

Adresa spoločnosti

OZDent - DETADent

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4018179  Datum zveřejnění: 8.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac