Operátor výroby v Českej republike, Liberec

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Liberec, Česko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
22 000 - 25 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov aj ženy na práce na výrobných linkách v automobilovom priemysle.
Práca je na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná) v nepretržitej prevádzke.

Príspevok na ubytovanie a dopravu
Príplatky za poobedné a nočné zmeny
Príspevok na stravovanie
Možnosť týždenných záloh

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svetový výrobca automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

dobrý zdravotný stav
pozitívny prístup k práci
spoľahlivosť
manuálna zručnosť
ochota učiť sa nové veci

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3966183  Datum zveřejnění: 9.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/mesiac