Mzdová účtovníčka s Českou legislatívou

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Sasinkova 407/53, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú Mzdovú účtovníčku so zameraním na Českú a Slovenskú legislatívu.

Podmienkou na prijatie je znalosť Českej legislatívy.

Náplň práce:
- spracovanie mzdového účtovníctva pre české firmy
prihlášky, odhlášky, zápočtové listy, ročné zúčtovania, zaúčtovanie miezd, tvorba miezd podľa podkladu, zasielanie výkazov pre štátne inštitúty a iné požiadavky v odbore - skúsenosti s prácou v programe PAMICA
- skúsenosti s mzdovým účtovníctvom v programe Pohoda - Slovenská legislatíva
- výpočet a tvorba miezd z podkladov, zaúčtovanie a pod.

Dlhodobá stabilná práca v mladom kolektíve
Firemný notebook
Firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Plat dohodou

Miesto výkonu práce: Žilina
Práca od 7:30 -16:00 PO-PIA

Nástup ihneď

V prípade záujmu prosím o zaslanie CV s možnosťou zúčastniť sa na osobnom pohovore v kancelárii v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Prax na danej pozícii
Samostatnosť
Spoľahlivosť

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3234851  Datum zveřejnění: 12.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou