Kontrolór/ ka kvality

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Chuchelná, Česko, Opava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Na HPP - 100 KČ/hod. + Príspevok na dopravu 100 KČ/ smena Príspevok na závodné stravovanie 78 KČ/ smena Nástupný bonus 5000 KČ netto po odpracovaní 2 mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha vstřikovacího stroje
- Práce s měřidly (kalibr, měrka, posuvné měřítko)
- Kontrola výlisků
- Opracování výlisků

Zamestnanecké výhody, benefity

dlouhodobá stabilní práce
možnost záloh
možnost přesčasů

Platové podmínky:
Na HPP - 100 KČ / hod.
Příspěvek na dopravu 100 KČ / směna
Příspěvek na závodní stravování 78 KČ / směna
Nástupní bonus 5000 KČ netto po odpracování 2 měsíců

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme ľudí s osobným automobilom na prepravu do/z práce alebo ľudí z blízkeho okolia ( Hlučín, Opavsko...)

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kontrola kvality

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
- Manuální zručnost
- Ochota práce v nepřetržitém provozu
- (směny 7,5 hodiny - 2x ranní, 2x odpolední, 2x noční směna, 2x volno)

- dobrý zdravotný stav, samostatnosť a chuť pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3482006  Datum zveřejnění: 17.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Na HPP - 100 KČ/hod. + Príspevok na dopravu 100 KČ/ smena Príspevok na závodné stravovanie 78 KČ/ smena Nástupný bonus 5000 KČ netto po odpracovaní 2 mesiacov