Lešenársky majster pre Nemecko

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 2 500€/mesačne + príplatky na cestu, mesačné odmeny z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenský zamestnávateľ hľadá na posilnenie TÍMU skúseného Lešenárskeho Majstra so znalosťou Nemeckého Jazyka na vedenie lešenárskych partií v Nemecku pri výstavbe, montáži a demontáži fasádnych, priemyselných lešení, stavebných kladkostrojov a montovanie dočasných konštrukcií.

Náplň práce:
- spracovanie agendy - mesačných výkazov, fakturácii
- komunikácia so zákazníkmi v Nemecku
- vedenie lešenárskych partií
- Komunikácia s majstrami
- znalosť lešenia - potrebný lešenársky preukaz, prax na pozícii lešenára min. 2 roky
- komunikácia aj v nemeckom jazyku

Vyžadujeme:
• Komunikatívnosť, schopnosť VIESŤ kolektív ľudí
• riadenie ľudí, práca s ľudmi
• Znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom
- Lešenársky preukaz
- preukaz vodiča VZV – výhodou
- prace vo výškach, plošiny stojaté, pohyblivé, práca s GEDA , Vratok
• Znalosť Lešenia výpočet – výmera
• Stavajú sa fasádne a priemyselné lešenia
• vodičský preukaz skup. B, skúsený šofér
• práca vyžaduje cestovanie zo Slovenska do Nemecka

- Pred nástupom do práce vás zaučíme

- Dlhodobá stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- Práca možná na živnosť alebo na plný úväzok
- Ubytovanie zabezpečené a hradené firmou
- Mesačné odmeny z obratu
- Výhodné platové podmienky
- Možnosť dohody o platových podmienkach na osobnom pohovore

- Firemné auto, telefón a notebook
- Príplatky na cestu

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pohovor sa bude konať v sídle firmy

V prípade záujmu nám zasielajte Vaše životopisy alebo nás kontaktujte prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, montážnik/montér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v danej oblasti min. 2 roky
- vodičské oprávnenie skup. B
- vod. preukaz skup. C - výhodou
- fyzická zdatnosť
- bezúhonnosť, ambicióznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, nezávislosť, presnosť a ochota pracovať

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor
Tel.: +421917588379
E-mail: poslať životopis
ID: 3621339   Datum zveřejnění: 14.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   nástupný plat 2 500€/mesačne + príplatky na cestu, mesačné odmeny z obratu