Svářeč STN 135

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
od 28000-45000kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pracovní pozici jako svářeč CO2
Potřebný minimálně základní kurz Výhodou je platný / neplatný Státní certifikát 135
Potřeba ovládat jednoduchou výkresovou dokumentaci.
Jednoduché svařování, kde svářeč dostane naohýbaný materiál s tenkých plechů, trubek, malých profilů, který si vloží do šablony případně sám sjednotí.

Maximální délka svarů 5cm,
svařují se 1,5-2,5mm tlusté plechy nebo trubky
Jedna se o sériovou výrobu, ale zkušení svářeči dělají i na kusových zakázkách.
Svařovaní kabin do vysokozdvižných vozíků a volnočasových a pracovních bugin a čtyřkolek.

Pracuje se na jednu směnu od 6.00 do 14.30 plus možnost přesčasů po domluvě s vedoucím a v závislosti na kvalitě a potřeb podniku.
V podniku možnost stravování cca 70kč / chod jídla

Plat od 28 000-45 000kč
Podle výkonu, docházky, splněné kvality

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3739567  Datum zveřejnění: 30.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 28000-45000kč