Zvárač TIG 141 nerez do Nórska

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Rørvik, Nórsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených zváračov STN141 potrubia do Nórska na dlhodobé projekty.
Zvarujú sa tenkostenné potrubia 2,6mm.
Priemer potrubia od 80DN - 300DN
Zváranie a znalosť zváračských výkresov v izometrii.

Miesto výkonu práce je Rørvik.

Požadujeme komunikatívnu znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni alebo nórčiny,

prax v vo zváraní potrubí s Nerezoveho materiálu.

platný zváračsky preukaz, STN 141 nerez,

Ponúkaná mzda – SZČO – od 270NOK/hodina (od 25e netto) ,
Hlavný PP – od 230NOK v hrubom, príspevok na cestu do NO, hradené ubytovanie.

Pracuje sa 60hodín týždenne!

Pracovná zmluva s nórskym zamestnávateľom pomoc pri vybavovaní všetkých potrebných vecí po príchode do krajiny.

V prípade záujmu posielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nórsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zvárania

Počet rokov praxe

2

Nutná prax na danej pozícii,
Platné certifikáty na zváranie nerezu a čierneho materiálu na potrubie.
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zručnosť

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3934788  Datum zveřejnění: 23.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 EUR/hod.