Izolatér/Montér až do 3 000€ mesačne

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
18 EUR/hod.150€ - zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený izolatér alebo montér a hľadáte novú výzvu? Ste pripravení pracovať v dynamickom prostredí a získavať skúsenosti v zahraničí ? Ak áno, môžete byť práve tým, koho hľadáme!

Popis Práce:

a) Demontáž izolačného materiálu.

b) Oplechovanie potrubia späť novými materiálmi (predpripravenými kusmi)

c) Falcovanie a spájanie jednotlivých časti na mieste pracoviska.

Požiadavky:

a) Vlastné Klampiarske náradie

b) Prax v danom obore

c) Auto

d) Nemecký jazyk - výhoda

POZOR - Nie je to práca pre strešného klampiara!

Hodinová mzda: Živnosť 18€ /hod, možnosť pracovať aj na HPP.

Zálohy: možnosť záloh do výšky 150€ týždenne do prvej výplaty.

Ubytovanie: Hradené a zabezpečené.

Lokalita: Viedeň, Rakúsko.

V prípade záujmu nám zasielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Práca
Tel.: +421907250953
E-mail: poslať životopis
ID: 3945375  Datum zveřejnění: 19.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.