Svářeč ZM1, STN 135, České Budějovice

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
200 - 270 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Svářeč ZM, STN 135. Vaší náplní práce bude svařování krabic na obráběcí centra – tenkostěnné plechy. Nebo svařování hrubých plátů - rámy + konstrukční výkresová dokumentace. Každý svářeč si sám skládá a svařuje podle výkresové dokumentace. Následně se všechny sváry přebrušují.

Požadujeme:
znalost výkresové dokumentace je podmínkou, zkušenosti, vyučení v oboru, ochota učit se novým věcem, spolehlivost.

Nabízíme:
Možnost 8-12 hodinnových směn, dle dohody, výhodné platové podmínky.
Měsíční odměna za podané výkony na pracovišti

Ubytování:
Možnost využít ubytování kousek od firmy. Pokoje jsou k dispozici 2-3 lůžkové.

HPP 220,- Kč bez ubytování
HPP 200,- Kč s ubytováním
ŽVL 270,- KČ bez ubytování
ŽVL 250,- KČ s ubytováním

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Sasinkova 407/53
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktní osoba: Nabor PP
Tel.: +421915342137
E-mail: poslat životopis
ID: 3962248  Datum zveřejnění: 21.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 200 Kč/hod.