Elektrikář Kaplice

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kaplice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
145 - 260 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrikář. Jedná se o různé elektro činnosti dle Vašeho zaměření a Vašich zkušeností, například instalace kabelových svazků, montáž osvětlení, práce na rozvaděčích - výroba, kontrola zapojení nebo údržba strojů a strojních zařízení.f

Požadujeme:
Min. SOU vzdělání v oboru elektro, platnou elektro vyhlášku (min. § 5), praxe na pozici elektrikáře výhodou, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:
práce na 2 směny, dle požadavků mistra na 3 směny. Možnost přesčasů po zaučení

Ubytování:
Možnost ubytování kousek od firmy, odkud je možnost využití svozových autobusů na každou s měnu. Pokoje jsou k dispozici 2 a 3 lůžkové.

HPP 165 - 200,- Kč bez ubytování
HPP 145 - 175,- Kč s ubytováním
ŽVL 230 - 260,- Kč bez ubytování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3971261  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 145 Kč/hod.