Průmyslový elektrikář Kaplice

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kaplice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
260 - 320 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na pozici průmyslový elektrikář. Vaší pracovní náplní bude montáž a zapojování nových rozvodových skříní podle výkresové dokumentace. Montáž a zapojení drátů a kabelů do rozvaděčů pro vstřikovací lisy.

Požadujeme:
- Vyučení v oboru nebo alespoň praxe 3 roky na zapojovaní rozvaděčů
- Schopnost orientovat se v plánku, podle kterého budete pracovat
- Vyhl. Č. 50/78 § 6 výhodou

Pracovní pohovor:
Součástí je pracovní pohovor, kde si každý uchazeč projde výrobu, proberou se zkoušejícím základní pojmy, zároveň bude seznámen s náčiním. Poté je součástí pracovní zkoušky s pomocí plánku a nářadí zapojení kabelů a drátů do rozvaděče.

Nabízíme
- 8 -12 hodinové směny (denní/noční), možnost přesčasů
- příplatky za podané výkony na pracovišti
- náborová odměna 30.000Kč po odpracování 5 měsíců
- ubytování nebo po domluvě příspěvek na dojíždění
- zálohy po odpracovaném týdnu
- odměny za doporučení

HPP 260 Kč hod
ZVL 320 Kč hod
DPP 270 Kč/hod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3971300  Datum zveřejnění: 28.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 260 Kč/hod.