Lakyrník S

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Strakonice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Lakýrník ve své práci lakuje nebo jiným způsobem upravuje povrch materiálů.( příprava povrchů pro lakování, čištění a odmašťování ploch, máčení, stříkání konečné stříkání ploch) Jedná se o mokré lakování větších ploch a výrobků.

Požadujeme:
Dovednost, představivost, důkladnost, výhodou vyučení v oboru malíř, lakýrník nebo alespoň praxe.

Nabízíme:
Možnost 8 hodinnových směn, přesčasy možné dle dohody, práce dlouhodobého charakteru.

Ubytování:
Ubytování cca 4 km od firmy. 2 lůžkové pokoje.

HPP 170,- bez ubytování
HPP 150,- s ubytováním
ŽVL 210,- bez ubytování
ŽVL 190,- s ubytováním

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4043278  Datum zveřejnění: 8.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.