Nastavovač/Zoraďovač vstrekolisov Bytča

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Bytča, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš serioznú prácu v stabilnej spoločnosti, s rôznymi finančnými ohodnoteniami , tak neváhaj a zašli nám svoj životopis :) !!

-pracovník zodpovedá za výmenu a prípravu foriem na vstrekolisy
-vykonáva testy na kvalitu podľa kontrolných predpisov, odstraňuje nedostatky.
-vzorkuje nové alebo opravené formy.
-organizuje výrobu na pridelených vstrekolisoch
-dohliada na správnosť používanej suroviny alebo zmesi podľa predpisu a objednávky

Ponúkame:
-príspevok na stravu
-jubilejný príspevok 135€
-ročné odmeny 270€
-výkonnostný bonus vo výske 135€
-príspevok na dopravu 100€
-príspevok pri nástupe dieťgaťa do školy 135€
-nástupny bonus 1000€
-dochádzkový bonus v hodnote 70€

Mzdové podmienky:
-ŽVL: 13€/hod.
-Možnosť práce aj na Hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce: Bytča
Pracuje sa v 12hodinovom nepretržitom režime (dva dni ráno 7:00-19:00, dva dni voľno, dva dni noc 19:00-7:00)

Požiadavky:
-Ukončené SŠ vzdelanie technického zamerania (strojárstvo) - elektroúdržba, mechanik strojných zariadení, strojný zámočník, opravár strojov.
-Žeriavnicky preukaz, preukaz viazača bremien
-Skúsenosti so vstrekolismi a plastovou výrobou

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovač/zoraďovač vstrekolisov

Počet rokov praxe

1

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor
Tel.: +421917447298
E-mail: poslať životopis
ID: 4048293  Datum zveřejnění: 22.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.