CNC obraběč (ohraňovací lis/laser) Přibram

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Příbram, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 210 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné kolegy na pozici cnc obraběč - obsluha ohraňovacího lisu nebo laseru. Práce
podle výkresové dokumentace. Pracujete s výkresem, podle něho zadávání korekcí a úprava.

Požadujeme:
- vyučení v oboru nebo praxe min.2 roky
- čtení z výkresové dokumentace
- samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:
- ubytování kousek od firmy
- náborový příspěvek 10.000 Kč po zapracování
- zálohy po odpracovaném týdnu
- práce na 3 směny po 8 hodinách

HPP 240 Kč/hod
ZVL 310 Kč/hod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: náborPP 1
Tel.: +420734242893
E-mail: poslat životopis
ID: 4132643  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 210 Kč/hod.