Svářeč 135 Kladno

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
210 - 270 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na pozici svářeč. ZK nebo STN 135. Vaší náplní práce bude svařování kovových konstrukcí, částí kovových výrobků, rámů. svařuje se tupý či koutový svár, občas „stoupačky“. Jedná se o zkoušku na 1 týdeň, pokud bude vše v pořádku, je zaručena dlouhodobá spolupráce. Možnost práce na turnusy, pracovní doba 10-12 hodin denně, od pondělí do pátku.

Požadujeme:
-platné papíry ZK či STN 135
-praxe 3 a víc let
-ochota učit se novým věcem
-spolehlivost

Nabízíme:
-zabezpečené ubytování
-možnost záloh po odpracovaném týdnu
-možnost práce na turnusy – 10-12 hod směny
-příspěvek na dopravu

HPP od 230,- Kč bez ubytování
HPP od 210,- Kč s ubytováním
ZVL od 270,-Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4142764  Datum zveřejnění: 22.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 210 Kč/hod.