Zámečník- rovnač Frýdek Místek s nast. bonusom 10000Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
170 - 280 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- Skládaní ocelových konstrukci na jeřábi, rovnání, chystaní, příprava pro svářeče
- Práce s výkresovou dokumentací /sériová výroba/
- Zkouška - Čtení výkresové dokumentace

POŽADUJEME:
- Čtení výkresové dokumentace
- Platný svářečský průkaz ZK135 /umíme obnovit/
- Prax na pozici rovnač
- Osvědčení o zaškoleni pracovníka na prácu s plamenem (rovnání, nahříváni, ohýbání)
- Vazačský, jeřábnický průkaz výhodou /umíme zajistit/

NABÍZÍME:
- Práce dlouhodobého charakteru
- Možnost přesčasů
- Možnost ubytování

MZDA:
HPP: od 170Kč/hod po měsíci 230Kč
OSVČ: do 220Kč/hod po měsíci 280Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4234926  Datum zveřejnění: 30.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 170 Kč/hod.