Zedník - samotář Kopřivnice s náb. příspěvkem 5000Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
160 - 180 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- zednické práce, šamotářské práce, žáruvzdorné vyzdívky
- zdění a opravy konstrukcí žárotechnických zařízení různým druhem žáruvzdorných materiálů na přesné vazby a styky
(kotlů, vnitřních vyzdívek pecí a van, vysokých pecí).

POŽADUJEME:
- vyučen v oboru zedník nebo stavební výroba;
- praxe ve stavebnictví (betonáže)
- dobrý zdravotní stav /práce ve ztíženém prostředí/
- zručnost a přesnost při práci
- schopnost učit se novým věcem

NABÍZÍME:
- práci v dlouhodobé a stabilní společnosti na HPP
- 8 hodinové pracovní směny
- možnosť nadčasov
- náborový příspěvek 5000Kč

MZDA:
HPP 160Kč/hod netto po zapracování 180Kč/hod netto

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4356824  Datum zveřejnění: 27.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.