Kovář Studénka

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Studénka, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
200 - 270 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- ohřívání materiálů v kovářských pecích a výhních
- výroba součástí podle výkresu
- výroba nářadí a nástrojů pro kolejové vozidla
- obsluha kovacích agregátů (bucharů a lisů)
- kování na kovacích agregátech (buchary a lisy)

POŽADUJEME:
- praxi ve slevárenském provozu
- dobrý zdravotní stav

NABÍZÍME:
- stabilní pracovní místo
- zdarma OPP
- možnost ubytování
- závodní stravování
- možnost přesčasů

MZDA:
HPP: 200Kč/hod netto
OSVČ: 270Kč/hod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4356860  Datum zveřejnění: 29.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 200 Kč/hod.