Autoelektrikář-ka I od 40.000 kč I HPP, benefity, ubytování

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vysoké Mýto, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu firmy – zaměřené na autobusovou výrobu – na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ/KA se spoustou benefitů a možností ubytování !

Obsazovaných míst je více, nebojte se přihlásit! Věnujeme se každému zájemci !

Těšíme se na Vás !

Náplň práce:
Montáž informačního systému do autobusů
Zkoušení funkčnosti systému elektroinstalace ve vozech
Práce na montážní lince nebo dokončovací dílně
Co od Vás očekáváme:
Středoškolské vzdělání / vyučení v oboru NEBO vyhláška 50
Spolehlivost a zodpovědnost
Výhodou praxe v oboru elektro a středoškolské vzdělání
Zdravotní způsobilost
Co Vám můžeme nabídnout:
Práci na HPP
MZDA; na HPP od 35 000 Kč + níže uvedené příplatky a benefity
Po zapracování navýšení hodinové mzdy / až 250 Kč /hod.
Práci ve stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Bonus 1750 Kč/měsíčně za docházku
Odměna od mistra až 3000 Kč /měsíc
Příplatky za odpolední směny
Příspěvky na stravování (55% z ceny)
Příspěvek na bydlení od 100 km dojezdu (250 Kč/noc)
Dlouhodobou spolupráci
Odměna za doporučení nových kolegů až 30 000 Kč
Možnost přesčasů
Obnova certifikátu a osvědčení
Servis Koordinátora 24/7
MÍSTO VÝKONU PRÁCE; Vysoké Mýto
TYP ÚVAZKU; HPP
V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: e-mail [email protected] případně na tel. čísle 603346698

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4410034  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc