Hledá se horizontkář do Přerova! Od 40 tis. Kč čistého/HPP

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
230 - 320 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se pečlivý, spolehlivý a manuálně zručný HORIZONTKÁŘ, do zavedeného podniku v Přerově, zaměřeného na výrobu středně těžkých a těžkých průmyslových strojů a zařízení.
Všichni zájemci nechť odpoví na tento inzerát - případně volají na telefonní číslo +420 603 346 698.
Obsazujeme více míst, nebojte se odpovědět – věnujeme se každému zájemci!

Bez čeho se neobejdeš:
• Praxe s obráběním
• Orientace ve výkresové dokumentaci
• Manuální zručnost a technické myšlení
• Znalost práce s měřidly
• Zkušenost s obráběním nadrozměrných dílců - VÝHODOU
• Samostatnost a zodpovědný přístup
• Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Co bude tvojí náplní práce:
• Samostatná obsluha horizontální frézky
Nabízíme:
• Na HPP 230 Kč/hod; na IČO 320 Kč/hod
• Dlouhodobá spolupráce
• Nástup možný ihned nebo dle domluvy
• Možnost vyplacení záloh
• Možné přesčasy
• Koordinátor 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. čísle +420 603 346 698
Hledáte jinou pracovní pozici? Podívejte se na nabídku přímo na naší webové stránce https://shjobs.cz/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4410233  Datum zveřejnění: 13.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 230 Kč/hod.