CNC obsluha ohraňovacího lisu - Vyškov s náb. přísp. 10000Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vyškov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
265 - 300 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- Ohýbání rozmanitých dílců /tenké plechy/ dle výkresové dokumnetace

POŽADUJEME:
- Uchazeče, který dokáže samostatně pracovat s výkresovou dokumnetací
- je zručný
- má zkušenosti s obluhou CNC strojů, ideálne s ohraňovacími lisy
- schopnost práce ve dvousměnnom provoze /ranní a odpolední - víkendy volné/
- delá se skouška

NABÍZÍME:
- Stabilní práce formou HPP a OSVČ
- Samostatní a kreatívní práce
- Možnost rozšiřovat si kvalifikaci
- Ubytování zajištené

ZÍSKEJTE ODMĚNU: Víte o někom, kdo hledá novou práci nebo uvažuje o změně ve strojírenskeom oboru?
Doporučte nám známého a získejte odměnu v hodnotě 10000 Kč!!

PLAT:
HPP 265 Kč/hod
OSVČ 300 Kč/hod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4432950  Datum zveřejnění: 29.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 265 Kč/hod.