Elektromechanik do vlakové výroby Ostrava až 2500 Eur

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
10,5 - 12,5 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako benefity nabízíme:

- VSTUPNÍ BONUS: 800Eur
- Volné víkendy
- Stabilní práci na HPP
- Zajištěné ubytování
- Možnost přesčasů
- Jistota výplatního termínu

Co bude vaše náplň práce:

- Montovat el.zařízení do vagónů a propojovat jednotlivé celky
- pracovat bez proudu v nových halách
- zapojovat rozvaděče, řídící pulty, měniče apod.
- pracovat dle výkresové dokumentace a schémy podle požadavků
- kontrolovat výrobky před předáním na další pracoviště

Co budete potřebovat:

- platnou vyhlášku 50 /možnost obnovení/
- znalost ve výkresové dokumentaci
- praxi v oboru elektro ale rádi zaučíme i šikovné absolventy
- samostatnost, manuální zručnost, odpovědný přístup k práci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4433733  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.