Administrativny pracovník/náborár pre Ostravu

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* SŠ vzdělání
* Dobré komunikační schopnosti
* Administrativní činnosti - znalost PC (Office – Word, Excel, Outlook...)
* Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, vytrvalost
* Spolehlivost, schopnost pracovat systematicky a plnit stanovené termíny
* Praxe z komerčního call centra - výhodou
*Všechno co bude neznámou zaučíme
*Práce na ranní změnu 7:30-15:30 PO-PI víkendy volné
*Platové ohodnocení 22.000kč brutto s možností růstu + letní a zimní premie
*V případě dopravy do zaměstnání hradíme MHD měsíčník připadne příspěvek na pohonné hmoty
*PC + Tel. jako benefit zaměstnavatele k nástupu
*Vhodně pro tuzemské uchazeče Ostrava
*Nástup 1.6. 2023 místo výkonu Ostrava-Moravská Ostrava

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4495400  Datum zveřejnění: 12.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc