Zámečníci Kladno- V partě i Jednotlivě mzda až 80 000KČ

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Slaný, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme patru zamečníků nebo jednotlivce na výrobou těžkých ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů, vodních děl, kotle a příslušenství pro transformátory.

Mzda až 80 000KČ

Co Vám můžeme nabídnout?
• férovou mzdu a práci v zahraniční firmě
• práca 10-12 hodín denne – pondelí až sobota
• příjemnou atmosféru a přátelský tým
• Práce pouze na živnost
• 5 týdnů dovolené
• parkoviště v areálu společnosti
• dlouhodobou a stabilní zaměstnání
• odborné kurzy a školení.
• místo pracoviště Slaný
• možnost čerpání záloh po odpracování min. 80 hodin
• po dohodě možnost ubytování

Co od Vás očekáváme?
• znalost čtení technických výkresů a pracovat podle nich (žádná sériová výroba)
• základní kurz pro stehování metodou 135
• zkušenost s pálením a rovnáním plamenem
• pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost
• ochotu pracovat na směny (2směnný provoz)

Možnost práce na ŽVL nebo HPP

Mzda 80 000 KČ

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4525105  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc