Svářeč kovů ČT Náborový příspěvek 5000,– Kč /

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 240 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Sváření silných plechů, metoda CO2, svařování v polohách
Ruční úprava strojních součástí
Seřizování a obsluha strojů a zařízení
Výroba, opravy a montáž hnacích kolejových vozidel
Předpoklady:

Platný svářečský průkaz/ možnost obnovy, prodloužení
Praxe v oboru , vhodné i pro šikovné absolventy
Práce na ranní směnu, s možností přesčasů
Nabízíme

Dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti
Náborový příspěvek 5000,– Kč / po 1. měsíci k výplatě
Přípěvek na stravování
Práce na HPP
Možnost práce na OSVČ
HPP:240KČ/hod netto

OSVČ: 310KČ/hod netto

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4527604  Datum zveřejnění: 27.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 240 Kč/hod.