Elektrikář s vyhláškou 50 Plzeň

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 260 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Hledáme šikovné elektromechaniky, kteří mají vyhlášku 50/5-6-7
-Není podmínkou aby byla platná, rádi vám ji s naší pomocí obnovíme.

Co bude vaše náplň práce:
- Montovat el.zařízení do vagónů a propojovat jednotlivé celky
- pracovat bez proudu v nových halách
- zapojovat rozvaděče, řídící pulty, měniče apod
- pracovat dle výkresové dokumentace a schémy podle požadavků
- kontrolovat výrobky před předáním na další pracoviště

Co budete potřebovat:
- platnou vyhlášku 50, minimálně paragraf 5 podmínkou / možnost obnovení, výhodou 6-7 paragraf
- znalost ve výkresové dokumentaci
- praxi v oboru elektro ale rádi zaučíme i šikovné absolventy
- samostatnost, manuální zručnost, odpovědný přístup k práci

Jako benefity nabízíme:
- vstupní bonus 10 000 ke první výplatě
- náborový příspěvek 20 000,-(po zk.době)
- odměna za doporučení nových kolegů také jistá
- práce na směny (po domluvě možnost turnusu)
- ubytování zdarma / příspěvek na dopravu od 25 km na pracoviště

HPP 260 - 285,- Kč
ŽVL 340 - 365,- Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4571625  Datum zveřejnění: 8.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 260 Kč/hod.