Lakýrník Vysoké Mýto

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vysoké Mýto, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
33 300 - 38 850 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Budete se podílet na výrobě autobusů - jednoduché povrchové úpravě čištěním a odmašťováním ploch, ochraně ploch pastou, páskou před nátěrem a stříkáním; na povrchové úpravě tvarově jednoduchých a malých součástí máčením, stříkáním a natíráním základní barvou; stříkání nápisů stříkací barvou přes šablonu; přípravě tmelu na běžné tmelení a jiné.

• vyučení v oboru, středoškolské vzdělání
• praxe v oboru lakýrník
• spolehlivost a zodpovědnost
• práce ve 2 směnách

Nabízíme:

• Práce ve stabilní a prosperující společnosti
Spolupráce dlouhodobého charakteru, zakázky na více let.
Odpovídají platové ohodnocení
Práce na HPP 33300 - 38850 Kč za měsíc
Benefity
• 5 týdnů dovolené
• bonus 1750 Kč/měs za docházku
• odměna od mistra až 3000 Kč/měsíc
• příspěvek na stravování 55%
• příplatek 12 Kč/hod za odpolední směnu
• Príspěvek na bydlení 250kč kč /noc nad 100 km od místa bydliště

Možnost ubytování:
Ubytování Vám zajistíme v bytech a ubytovnách v místě výkonu práce!
Odměna za doporučení zaméstnance až 30000 kč/hod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4584185  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 300 Kč/měsíc