Sváreč-ka od 55.000 Kč I HPP - IČO I Žamberk

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Žamberk, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
250 - 330 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu firmy – zaměřené na výrobu strojů v potravinářském průmyslu. Pozice SVÁŘEČ/-KA s možností ubytování a spolupráce na HPP nebo IČO !
Obsazovaných míst je více, nebojte se přihlásit !
Věnujeme se každému zájemci !

Náplň práce:
Sváření podle výkresové dokumentace
Zodpovědnost za kvalitu sváru
Práce v kusové výrobě
Práce na moderních svářecích strojích v potravinářském průmyslu

Co od Vás očekáváme:
SOU / technický směr výhodou
Platný svářečský průkaz ZK 135
Znalost technické a výkresové dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout:
Spolupráci na HPP – IČO
HPP – 250 Kč / hod.
IČO – 330 Kč / hod.
2 směnný – 3 směnný provoz
Možnost přesčasů
Možnost ubytování
Poskytnutí záloh
Servis koordinátora 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. 603346698

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Těšíme se na Vás !

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4589389  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 250 Kč/hod.