Lakýrník/ce Vysoké Mýto od 40000Kč, HPP, ubytování, benefity

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vysoké Mýto, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu firmy zaměřené na AUTOBUSOVOU výrobu – na pozici LAKOVNÍK/ČKA s benefity a možností ubytování!

Obsazovaných míst je víc, nebojte se přihlásit!

Věnujeme se každému zájemci.

Náplň práce:
Jednoduchá povrchová úprava čištěním a odmašťováním ploch
Ochrana ploch pastou a páskou před nátěrem a stříkáním
Povrchová úprava tvarově jednoduchých a malých součástí
Úprava máčením, stříkáním a natíráním základní barvou
Stříkání nápisů stříkací barvou přes šablonu
Příprava tmelu pro běžné tmelení
Co od Vás očekáváme:
Vyučení v oboru / středoškolské vzdělání
Praxe na obdobné pozici
Spolehlivost a zodpovědnost
Zdravotní způsobilost

Co vám můžeme nabídnout:
Práci na HPP
MZDA na HPP od 33 300Kč + níže uvedené příplatky a benefity
Po zapracování navýšení hodinové mzdy / až 230 Kč na hod.
Práci ve stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Bonus 1750 Kč/měsíc za docházku
Odměna od mistra až 3000 Kč/měsíc
Příspěvek na bydlení od 100 km dojezdu (250 Kč/noc)
Příplatky za odpolední směny
Příspěvky na stravování
Dlouhodobou spolupráci
Odměna za doporučení nových kolegů až 1200 Eur
Možnost přesčasů
Možnost ubytování / příspěvek na bydlení
Obnova certifikátu a osvědčení
V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. čísle 603346698

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Těšíme se na Vás

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslat životopis
ID: 4597955  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 300 Kč/měsíc