Lakýrník-ce Česká Třebová

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová 2, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
240 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní zaměstnání s adekvátní mzdou? Pojďte s námi lakovat kolejová vozidla ! Pro našeho významného klienta v oblasti železničního trhu, hledáme nové kolegy-ně na pozici Lakýrník-ce s nástupem IHNED !

Nabízíme spolupráci na HPP s možností ubytování !

Náplň práce:
Lakování lokomotiv
Lakování vlakových souprav stříkáním a nátěrem základní barvou
Stříkání ploch vrchní barvou
Co od Vás očekáváme:
Vyučení v oboru nebo dlouhodobá praxe
Manuální zručnost a spolehlivost
Úspěšné zvládnutí vstupní zkoušky
Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:
HPP – 240 Kč/hod – netto
Náborový příspěvek – 10.000 Kč
Možnost ubytování (10 minut od místa pracoviště)
Možnost přesčasů
Možnost poskytnutí záloh
Koordinátor 24/7
V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. čísle 603346698

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslat životopis
ID: 4734548  Datum zveřejnění: 9.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 240 Kč/hod.