Zvárač-ka od 2230 Eur I HPP - IČO I Žamberk

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Žamberk, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 13 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalších skvelých parťákov do pracovného kolektívu firmy – zamerané na výrobu strojov v potravinárskom priemysle. Pozícia ZVÁRAČ/-KA s možnosťou ubytovania a spolupráce na HPP alebo IČO!
Obsadzovaných miest je viac, nebojte sa prihlásiť!
Venujeme sa každému záujemcovi!

Náplň práce:
Zváranie podľa výkresovej dokumentácie
Zodpovednosť za kvalitu zvaru
Práca vkusovej výrobe
Práce na moderných zváracích strojoch v potravinárskom priemysle

Čo od Vás očakávame:
SOU / technický smer výhodou
Platný zváračský preukaz ZK 135
Znalosť technickej a výkresovej dokumentácie

Čo Vám môžeme ponúknuť:
Spoluprácu na HPP – IČO
HPP - 10 Eur / hod.
IČO - 13 Eur / hod.
2 výmenná – 3 výmenná prevádzka
Možnosť nadčasov
Možnosť ubytovania
Poskytnutie záloh
Servis koordinátora 24/7

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: [email protected] prípadne na tel. 603346698

Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslať životopis
ID: 4743104  Datum zveřejnění: 19.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 EUR/hod.