Elektromechanik Česká Třebová

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Česká Třebová 2, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte elektrotechnické vzdelanie a hľadáte prácu na ranné smeny? Pre nášho významného klienta v oblasti koľajovej výroby, hľadáme nových kolegov-ne na pozícii elektromechanika na ranné smeny. Ponúkame možnosť spolupráce na HPP a ubytovanie v mieste pracoviska.

NIE JE NUTNÁ VYHLÁŠKA !

Náplň práce:
Práca iba na denných smenách (možnosť pracovať aj 12 hodín denne)
Montáž elektroinštalácie v nových aj starších vlakových súpravách
Vstupný pohovor
Čo od Vás očakávame:
Elektrotechnické vzdelanie
Prax v odbore min. 2 roky
Vyhláška č. 50, §6 – výhodou / nie podmienkou
Orientácia v technickej/výkresovej dokumentácii – výhodou
Manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť
Zdravotná spôsobilosť
Čo Vám môžeme ponúknuť:
HPP – 10 Eur/hod – netto
Možnosť ubytovania (10 minút od miesta práce)
Možnosť nadčasov
Možnosť poskytnutia záloh
Koordinátor 24/7
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: [email protected] prípadne na tel. čísle 603346698

Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslať životopis
ID: 4743111  Datum zveřejnění: 19.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 EUR/hod.