Zámočník/čka - Česká Lípa od 2200,- Eur/nást. bonus 400Eur

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Česká Lípa, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte s nami zvárať komponenty pre vlaky, električky a metro. Pre nášho významného klienta v oblasti koľajovej výroby, hľadáme nových zamestnancov na pozícii zámočník/ce.

Prihláste sa ešte dnes, venujeme sa každému záujemcovi!

Tešíme sa na spoluprácu!

Náplň práce:
Vyrábame zvárané komponenty pre vlaky, električky a metro. Budete zvárať vagóny osobných vlakov – od malých zvarencov až po celé vozidlá.
Bodovanie, úprava a zostavovanie častí zvarencov do celkov, príprava na zváranie, ich spájanie stehovaním a úprava zvarov brúsením.

Čo od Vás očakávame:
Nutný platný základný kurz / zváračský preukaz
Čítanie a znalosť výkresovej dokumentácie / podmienkou
Úspešné zvládnutie vstupného testu
Ochotu pracovať na 3-smennú prevádzku
Zdravotná spôsobilosť

Čo Vám môžeme ponúknuť:
Prácu na HPP
Štartovaciu mzdu od 10 Eur/hod.
Po skúšobnej dobe 11 Eur/hod. ČISTÉHO!
Možnosť nadčasov
Možnosť ubytovania
Možnosť čerpania záloh
Koordinátor 24/7

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: [email protected] prípadne na tel. čísle 603346698

Nie je to práca pre Vás? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4743127  Datum zveřejnění: 17.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 EUR/hod.