Mechanik Špecialista s náb. bonusom 400 Eur Šenov u Nového

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Šenov u Nového Jičína, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi vojenskú techniku? Prijmite pracovnú ponuku na Mechanika Špecialistu pre nášho významného klienta!

Náplň práce:
Opravy techniky rôzneho druhu
Čo od Vás očakávame:
Vyučenie v odbore automechanik, mechanik alebo opravár cestných motorových vozidiel alebo opravár poľnohospodárskych strojov
Ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
Orientácia v technickej dokumentácii
Prax v odbore minimálne 3 roky
Zdravotná spôsobilosť pre prácu s ťažkými bremenami

Čo Vám môžeme ponúknuť:
Zaujímavú prácu, nové zručnosti, skúsenosti
Silné zázemie českého podniku
Náborový príspevok 400 Eur
Možnosť zaistenia ubytovania
Koordinátor 24/7
Možnosť vyplatenia záloh

PLATOVÉ PODMIENKY:
HPP: 8,50 Eur/hod netto
SZČO: 12 Eur/hod

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. čísle 603346698

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4743242  Datum zveřejnění: 17.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.