Obsluha CNC – Obrábač/-ka Kopřivnice

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Kopřivnice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Patrili nákladiaky aj medzi Vaše obľúbené hračky? Chcete sa podieľať na výrobe tých veľkých, ktoré poznajú po celom svete? Poďte s nami vyrábať ČESKÉ nákladné autá!

Bez čoho sa nezaobídete:
• Vyučenie v odbore mechanik nastavovač, obrábač kovov alebo v príbuznom odbore
• Prax na rovnakej pozícii - VÝHODOU
• Orientácia v technickej dokumentácii
• Manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť
Čo Ťa čaká:
• Vstupná skúška - nameranie veličín na CNC obrábacích strojoch
• Obsluha CNC obrábacích strojov v riadiacom systéme FANUC, SINUMERIC, HEIDENHAIN
• Nastavovanie CNC
• Práca v trojzmennej prevádzke
Za odmenu:
• 6 Eur/hod hrubého + príplatky: nočné, popoludňajšie, so+ne, sviatky, nadčasy, práce v sťaženom prostredí atď.
• 7,5 hodinová pracovná smena
• 25 dní dovolenky
• Možnosť zaistenia ubytovania
• Závodná jedáleň
• Servis koordinátora 24/7
• Nástup možný ihneď

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-maile: [email protected] prípadne na tel. čísle +420 603 346 698
Nie je to pracovná pozícia, ktorú hľadáte? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.
(sh)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslať životopis
ID: 4743257  Datum zveřejnění: 19.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 6 EUR/hod.