Operátor CNC horizontkár Vsetín voľné víkendy až 2300Eur/mes

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Okres Vsetín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10,5 - 14,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho významného klienta v oblasti strojárstva, hľadáme nových kolegov

​na pozíciu CNC OPERÁTOR - HORIZONTKÁR na dve smeny.

​Ponúkame možnosť spolupráce na HPP aj IČO.

Bez čoho sa nezaobídete:

​• Prax v odbore /min. 2 roky/ so systémom SW Heidenhain

​• Znalosť výkresovej dokumentácie

​• Zodpovednosť, zručnosť a samostatnosť

​Čo Ťa čaká:

​• Obsluha stroja pri obrábaní materiálu frézovaním, vŕtaním, vyhrubovaním a pod.
​• Zoraďovanie stroja /na požadovanej tolerancie/

​• V priebehu výroby kontrolné meranie

​• Čítanie a použitie technických podkladov

​Za odmenu:

​• HPP 9,50 Eur/hod netto /po zapracovaní 10,50 Eur/hod netto

​• IČO 13,50 Eur/hod /po zaspracovaní 14,50 Eur/hod

​​• Prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

​• Možnosť ubytovania /2 km od podniku/

​• Servis koordinátora 24/7

​• Nástup možný ihneď

​V prípade, že Vás táto ponuka zaujala alebo máte nejakú otázku, kontaktujte nás odpoveďou na inzerát alebo priamo na e-mailu: [email protected] prípadne na tel. čísle +420 603 346 698. Nie je to pracovná pozícia, ktorú hľadáte? Pozrite sa na našu webovú stránku www.shjobs.cz alebo na Facebookovú stránku SH Job Partners.
​Tešíme sa na vás.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslať životopis
ID: 4743300  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.