Elektrikář Turnov od 57000Kč s nást. Bonusem 5000Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Turnov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
260 - 340 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi vyučený v Elektro oboru? Patří pečlivost, spolehlivost a manuální zručnost mezi tvé přednosti? Orientuješ se ve výkresech? Chceš pracovat ve dvousměnném provozu. Tak na co čekáš.
Znovu otevíráme nábor a máme více míst – věnujeme se každému zájemci!

NAPLNI PRÁCE BUDE:
• Identifikace poruchy strojního cyklu strojů a zařízení
• Operativně odstraňování závady
• Výkon preventivních prohlídek a oprav strojů a zařízení a jejich evidenci
• Zápis provedené opravy do Palstat
• Údržba ultrazvukové svářečky, vakuové kašíry, umbugy, vstřikolisy a další strojní zařízení.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDEŠ:
• Min. SOU, vyučení v oboru elektro
• Praxe v oboru min 2 roky
• NUTNÁ vyhláška 50
• Manuální zručnost, odpovědný přístup k práci
• Schopnost pracovat samostatně dle výkresové dokumentace

NABÍZÍME:
• Na HPP 260Kč/hod na IČO 340 Kč/hod
• 12 hodinové směny /dlhý, krátky týždeň/
• Koordinátor 24/7
• Nástup možný ihned nebo dle domluvy
• Můžeme zajistit ubytování
• Možnost vyplacení záloh
• Možné přesčasy

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. čísle +420 603 346 698
Hledáte jinou pracovní pozici? Podívejte se na nabídku přímo na naší webové stránce https://shjobs.cz/

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Nábor123
Tel.: +420603346698
E-mail: poslat životopis
ID: 4758053  Datum zveřejnění: 8.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 260 Kč/hod.