Zvárač Strečno- Nástupny bonus 1000€

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Strečno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľmi rýchlo sa rozrastáme a do tímu hľadáme ďalších šikovných ľudí. Ak máš chuť pracovať a si zodpovedný zvárač s platným certifikátom, tak neváhaj a zašli nám svoj životopis :)
Podnik predstavuje popredného výrobcu náprav a ich častí, palivových nádrží, pedálových modulov, strešných systémov a častí karosérie automobilov vyžadujúcich špecifické nároky na životnosť.

-dováranie po zváracom automate
-opravy po zváracom automate-jedná sa zvar o
dlžke cca 2 cm , zvar musí byť vizuálne v
poriadku
-pracovník je bud priamo pri zváracom automate kde dovára tieto kusy ,alebo pracuje v pridelenej koily kde opravuje tieto kusy

-príspevok na stravu
-možnosť nadčasov
-na podniku automat na bagety a vodu
-pracovné oblečenie (obuv,montérky,tričko)
-podniková doprava zo smeru Turčianske
Teplice - Martin - Strečno
-jubilejný príspevok 135€
-ročné odmeny 270€
-výkonnostný bonus 135€
-príspevok na dopravu 100€
-pri nástupe dieťaťa do školy ponúkame príspevok 135€
-dochádzkový bonus 740€
-náborový príspevok v hodnote 1000€

Požadujeme:
-platný zváračský preukaz
- vedieť čítať z výkresovej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4762856  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.