Nástrojář Jaroměř od 48000Kč s nást.bonusem 10000Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Jaroměř, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
280 - 370 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhlašujeme pátrání po pečlivém, zkušeném, spolehlivém a manuálně zručném nástrojáři! Pokud jste jím právě Vy, tak budeme čekat na Váš životopis!

VAŠI NÁPLNÍ PRÁCE BUDE:
• Příprava nástroje pro výměnu, výkon preventivních prohlídek po výměně, vyčištění, promazání, konzervaci nástrojů
• Operativně odstraňuje závady vzniklé v průběhu výroby
• Provádí opravy nástrojů dle potřeb a plánu údržby
• Provádí evidenci preventivních prohlídek a oprav dle zadání /jedná se o práci na údržbě, ne ve výrobě/

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• Vyučení v oboru
• Ochotu pracovat na dvě směny /R - O/
• Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok

BENEFITY
• Koordinátor 24/7
• Možnost přesčasů
• Možnost vyplacení záloh
• Možnost ubytování

PLATOVÉ PODMÍNKY:
HPP: 280 Kč/hod netto /po zapracovaní 295 KČ/hod netto/
IČO: 370 Kč/hod /po zapracovaní 390 KČ/hod/

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: [email protected] případně na tel. 603346698

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4766096  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 280 Kč/hod.